Název

Popis

Ve dnech 26. – 27. května se uskutečnilo avizované školení jednotky na poskytování neodkladné první pomoci s využitím automatizovaného externího defibrilátoru (AED).
Školení vedené inspektory provozu zdravotnické záchranné služby proběhlo v hasičské zbrojnici. Společně s úpickými hasiči, se školení zúčastnili i tři hasiči z Havlovic. Hasiči při tomto školení trénovali hlavně resuscitaci – nepřímou srdeční masáž, dýchání z úst do úst, dýchání za pomocí resuscitační roušky a ambuvaku . Hasiči se naučili ovládat a používat AED. Tímto úspěšným školením byla naše jednotka zařazena do systému pro záchrannou službu, a od teď bude vyjíždět na její žádosti k záchraně pacientů v našem blízkém okolí.

Období

• 22 fotek
  • 0 se líbí

Fototechnika

Kodak Z812 Xiaomi Redmi 3

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat