Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.

hasiciupice

Školení AED - 26. - 27.5.2017

22 fotek 27.5.2017 - zobrazení
Ve dnech 26. – 27. května se uskutečnilo avizované školení jednotky na poskytování neodkladné první pomoci s využitím automatizovaného externího defibrilátoru (AED).
Školení vedené inspektory provozu zdravotnické záchranné služby proběhlo v hasičské zbrojnici. Společně s úpickými hasiči, se školení zúčastnili i tři hasiči z Havlovic. Hasiči při tomto školení trénovali hlavně resuscitaci – nepřímou srdeční masáž, dýchání z úst do úst, dýchání za pomocí resuscitační roušky a ambuvaku . Hasiči se naučili ovládat a používat AED. Tímto úspěšným školením byla naše jednotka zařazena do systému pro záchrannou službu, a od teď bude vyjíždět na její žádosti k záchraně pacientů v našem blízkém okolí.

Proměňte album ve fotoknihu

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.